طلسم

مطلبی که در که درحال مشاهده در سایت دعانویسی ابجد میباشد در مورد طلسم میباشد.

در این مسئله باید به خدمت شما عزیزان عرض کنیم طلسم آمیزه‌ای از ترکیب قوای فعال آسمانی با قوای منفعل زمینی جهت تأثیرگذاری شگفت آور بر پدیده‌ها را گویند. و به دو دسته رحمانی و شیطانی تقسیم میگردد طلسم رحمانی مانند طلسم امام جواد که همان حرز امام جواد هست که در برخی جاها به این اسم شناخته می‌شود.

طلسم

قبل از اینکه بخواهیم راجع به این مشکل متافیزیکی به شما توضیحات دهیم باید بگوییم استاد سید محمدعلی حسینی به هیچ عنوان خدمات طلسم شیطانی انجام نمی‌دهد و در این زمینه تنها کاری که انجام می‌دهد ابطال طلسم و دادن حرز برای گشایش کار و دادن حصار و حجاب برای جلوگیری از بازگشت مجدد طلسمی باشد.

متاسفانه بسیاری از این دعانویس ها اگر این مشکل را را باطل کنند به فرد می گویند که باید هر چند وقت به آنها مجدد مراجعه کنید تا آنها مجدداً طلسم را باطل کنند (تمدید ابطال) این کار عملی جز شیادی و کلاهبرداری نیست و در این زمینه روش کار استاد بدین گونه است که ایشان بعد از اینکه این مشکل متافیزیکی را با منابع معتبر و با دعاهایی که سند شیعی دارد باطل نموده است بعد از آن بلافاصله به فرد حصار و حجاب می دهد که تا آخر عمر شخص را در مقابل بازگشت طلسم و گونه بیماری های متافیزیکی در حفاظت و حصار بماند و آن شخص دیگر تا آخر عمر نیازی به این ادعیه نداشته باشد.

طلسم

طلسم (به انگلیسی: Talisman) (به عربی: طلسم (ṭilsam) و یونانی: τέλεσμα telesm n.) یک باور خرافی است که می‌تواند هر شیء یا نگاره‌ای متشکل از واژگان، شمارگان، اشکال و جداول است که دارای قدرت مذهبی یا جادویی باشد که هدف آن محافظت، التیام یا حتی آسیب رساندن به افرادی است که برای آنها ساخته شده‌است. طلسم‌ها غالباً اشیای قابل حمل هستند که از طرق مختلف بر روی شخصی حمل می‌شوند، اما همچنین می‌توانند به‌طور دائمی در معماری نصب شوند. طلسم‌ها با تعویذها ارتباط نزدیکی دارند، و بسیاری از نقشهای مشابه را انجام می‌دهند، اما تفاوت اصلی در شکل و ماده آنها است، طلسم‌ها اغلب به شکل اشیا مانند لباس، سلاح یا پارچه با متن جادویی در می‌آیند.

این مورد در طول تاریخ در تمدن‌های بسیاری مورد استفاده قرار گرفته‌اند، که ارتباط آنها با شیوه‌های نجومی، علمی و مذهبی است. اما نظریه پیرامون تهیه و استفاده در برخی فرهنگ‌ها با نظریه طلسموی جدیدتر، عصر جدید، تغییر کرده‌است. و برای طیف وسیعی از عملکردها استفاده می‌شوند، مانند: محافظت شخصی از پوشنده، عزیزان یا وسایل، کمک به باروری و کمک به تولید محصولات زراعی.

در مفهوم کلی و کاربردی این مورد شیئی است که: بنا بر پاره‌ای از باورها دارای خاصیت‌ها و ویژگی‌های جادویی یا وابسته به مراسم مذهبی ویژه‌ای است که می‌تواند برای صاحب آن اقبال ارائه دهد یا احتمالاً او را از شر یا آسیب حفاظت کند.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استاد