سایت دعانویسی ابجد

سایت دعانویسی ابجد به آدرس www.abjad786.ir وبسایتی در زمینه علوم ابجد و علم شریف جفر که زیر نظر سید محمدعلی حسینی کارشناس علم جفر مدیریت میشود.

سایت دعانویسی ابجد

هدف از راه اندازی این وبسایت در ابتدا آفزایش آگاهی مردم در زمینه علوم غریبه، ابجد، علم جفر و کاربردهای آن در زندگی میباشد.

تمامی روشها و ادعیه ها و کارهایی که توسط استاد سید محمدعلی حسینی برای مردم انجام میگیرد، با سند معتبر شیعی و با استفاده از کاملترین نسخه ها از ادعیه و حرزها که توسط شخص ایشان پس از سالها تلاش و مطالعه و بررسی کتب روایی ، ادعیه و شیعی طراحی نموده اند ، انجام میگیرد.

متاسفانه بسیار زیاد دیده شده که دعانویسان شیاد و کلاهبر از اطلاعات و آگاهی کم افرادی که به آنها مراجعه میکنند سوء استفاده کرده و محاسبه دقیق و درستی که دارای منبع معتبر باشد برای پیدا کردن مشکل آنها انجام نمیدهد و برای حل مشکل آنها هم از دعاها و لوح هایی که سمدیت معتبر ندارد استفاده میکنند ، بخاطر همین است که بسیاری از افراد با مراجعه به آنها نتیجه ی رضایت بخش نمیگیرند.

این خلاء در این زمینه باعث شده سید محمدعلی حسینی در ابتدای کار کاملترین نسخه از ادعیه ای که استفاده میکنند در جهان اسلام را جمع آوری و طراحی کنند ، و سپس برای حل مشکل مردم از آن استفاده کنند.

ایشان برای ریشه یابی مشکل افرادی که با ایشان تماس میگیرند ، از طریق محاسبات علم شریف جفر عمل میکنند، که این علم معتبرترین علم در شاخه علوم غریبه میباشد که سند روایی هم دارد، سپس برای حل مشکل ذکر مخصوص آن فرد را با تعداد مخصوص فرد و از ادعیه و لوح هایی که طراحی نموده اند که کاملترین نسخه در جهان اسلام میباشد را استفاده میکنند.

این نکته را هم بگوییم که بسیاری از دعانویسان شیاد معمولا بعد از ابطال طلسم به افراد میگویند که شما هرچند وقت باید مراجعه کنید و سپس ابطال طلسم شما را تمدید کنم.

اما روش کار استاد سید محمدعلی حسینی بدین شکل است که ایشان بعد از ابطال سحر و طلسم یک حصار و حجاب عمری به فرد میدهد که تا آخر عمر این حصار و حجاب در مقابل بازگشت مجدد طلسم از فرد حفاظت کند ، و تا آخر عمر این فرد در حصار بماند و نیازی به بررسی مجدد و رفع این گونه موارد نداشته باشد.

سایت دعانویسی ابجد

این وبسایت پس ارتباطی افراد با سید محمدعلی حسینی کارشناس علم جفر میباشد . و افراد برای ارتباط با ایشان بطور مستقیم میتوانند با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرند.

درباره admin

یک دیدگاه

  1. سلام، این یک دیدگاه است.
    برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
    تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استاد