دعا برای افزایش مشتری در مغازه

مطلبی که در سایت دعانویسی ابجد برای شما در این پست آماده کرده ایم در مورد دعا برای افزایش مشتری در مغازه می باشد.

مقوله دعا برای افزایش مشتری در مغازه از جمله مواردی می باشد که بسیاری از افراد و صاحب کسب و کار و افرادی که محل درآمد آنها از طریق مغازه می باشد بسیار زیاد در مورد افزایش مشتری در مغازه دنبال منابع و یا دعانویسی می‌گردند.

دعا برای افزایش مشتری در مغازه

در تماس‌های تلفنی که به استاد گرفته می شود بسیاری از این افراد بیان کردند که به دعانویسهای مراجعه کردند و در این زمینه دعا تهیه کردند اما برای دعا برای افزایش مشتری در مغازه نتیجه‌ای برای آنها حاصل نشده است و در این زمینه باید بگوییم برای افزایش مشتری در مغازه موارد مختلفی باید مورد بررسی قرار بگیرد و زمانی که دعا برای افزایش مشتری در مغازه به صاحب کسب داده شد این مورد مجرب و به صورت محسوس و قابل لمس برای صاحب کسب و کار باشد.  

متد و روش استاد ایشان بدین گونه است که در ابتدا زمان عقد اجاره نامه و یا خرید مغازه را محاسبه می کند و بررسی می کند که آیا شدر روز سعد و ساعت سعد بوده است یا خیر که اگر نبوده است باید برای حل این مشکل مواردی را تجویز کند.

در مرحله بعدی شان مواردی مانند سحر ، طلسم ، بستگی صاحب کسب و کار را مورد بررسی با علم جفر قرار می دهد.  

و اگر فرد دارای بیماری‌های متافیزیکی ازین قبیل است مشکل ایشان را با ابطال طلسم حل می‌کند و برای عدم بازگشت طلسم به ایشان حجاب و حصار عمری می‌دهد که تا آخر عمر در مقابل این مشکلات حفظ بمانند. 

سپس برای گشایش اولیه به شخص حرز می‌دهد و بعد به صورت تخصصی برای افزایش رزق و روزی ایشان محاسبه با علم جفر انجام می دهد و در صورت نیاز به ایشان دعای رزق و روزی مجرب تجویز میکند. 

دعانویسی برای رزق و روزی

در مورد دعانویسی برای رزق و روزی باید به خدمت شما بازدید کنندگان محترم سایت دعانویسی ابجد عرض کنیم که به دو صورت شخصی و برای مغازه باید مورد بررسی قرار میگیرد.

زیرا زمانی دعانویسی برای رزق و روزی زمانی مجرب خواهد بود که ابتدا مشکلات متافیزیکی فرد همانطور که در بالا توضیح داده شد در ابتدا حل شود و سپس با توجه به شرایط و جایگاه کسب درآمد فرد دعای خاصی تجویز شود ، مثلاً هنگامی که محل درآمد یک فرد مغازه میباشد استاد دعای مخصوصی برای آویزان کردن به دیوار مغازه مانند تابلو طراحی نموده است که می تواند در صورت نیاز به فرد بدهد.

دعانویسی برای رزق و روزی

خیلی از افراد در این زمینه از دعانویس های دیگری دعا دریافت نمودند و همانطور که در بالا توضیح دادیم این دعا برای آنها کارساز نبوده است که باید ساعت مخصوص رزق و روزی و یا روز آن سعد باشد که بعد از بررسی که استاد انجام داده است مشخص شده است رعایت نشده است و همین امر باعث شده که نتیجه معکوس را فرد تجربه کرده است.

در این زمینه ایشان حساسیت بسیار بالایی دارد و این اطمینان را به فرد می دهند را با دقت اینگونه موارد که مربوط به مقوله و اصول دعانویسی میباشد را رعایت میکند.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استاد