ازدواج

مطلبی که در حال مشاهده آن در سایت علوم غریبه ابجد میباشد در مورد ازدواج میباشد.

نکاح ایجاد پیوند زناشویی به وسیله صیغه عقد نکاح است. قرآن ازدواج را مایه آرامش دانسته و به مسلمانان توصیه کرده که مردان و زنان بی‌همسر را همسر دهند. بر طبق روایات، ازدواج بزرگ‌ترین نعمت پس از نعمت اسلام‌، نگه‌دارنده نصف یا دو سوم دین و سنّت پیامبر اسلام(ص) است.

ازدواج

ازدواج، نکاح یا پیوند زناشویی پیمانی است که به‌موجب آن به شکل عمومی یک زن و مرد باهم شریک و متحد می‌شوند و خانواده‌ای را تشکیل می‌دهند. در واقع هدف از نکاح تشکیل خانواده است که تمایل به این امر در نهاد انسان گذاشته شده‌است. و این کار به روابط جنسی مشروعیت می بخشد. به طور سنتی، نکاح نقشی اساسی در حفظ اخلاق و تمدن دارد.

تدین، خوش‌اخلاقی و خانواده خوب از ملاک‌های سفارش‌شده در روایات برای انتخاب همسر است. از دیدگاه فقها ازدواج به‌خودی‌خود مستحب مؤکد است، اما برای کسی که بدون نکاح به گناه می‌افتد، واجب است.

در مذهب شیعه امامی ازدواج دو گونه دائم و موقت دارد. در صیغه عقد ازدواج موقت، تعیین مدت ازدواج و مقدار مهریه شرط است و بعد از آن مدت، زن و شوهر بدون طلاق از هم جدا می‌شوند.

در کتاب‌های توضیح المسائل، احکام فقهی فراوانی برای این امر آمده که از مهمترین آنها لزوم خواندن صیغه عقد است و صِرف رضایت زن و مرد، در تحقق ازدواج کافی نیست و اینکه دختر باکره برای ازدواج باید از پدر یا جد پدری خود اجازه بگیرد.

نکاح، با لعان، طلاق، مرگ، تغییر جنسیت، ارتداد و وجود یکی از عوامل فسخ نکاح پایان می‌یابد و پس از جدایی زن باید عده نگه دارد.

خدمات سید محمدعلی حسینی در زمینه ازدواج

در زمینه ازدواج خدماتی که استاد سید حسینی کارشناس علم جفر می‌تواند برای زوج و زوجه ارائه دهد در ابتدا بررسی کامل ازدواج می باشد و بر خلاف دعانویس های دیگر که فقط طالع عمومی افراد را بررسی می‌کنند ایشان حداقل هفت مورد را بررسی می‌کند مواردی مانند ازدواج، زندگی تا آخر عمر ،عاقبت ازدواج، کیفیت رابطه، طالع تفاهم زوجین، بررسی بیماری‌های فیزیکی و متافیزیکی زوجین، وجود سحر، طلسم و بستگی و نحسی در بین زوجین ،باردار شدن و فرزند دار شدن زوجین، و چندین موارد دیگر در مقوله نجومی و چارت تولد آنها می باشد توسط ایشان بررسی میشود.

تمام محاسبات انجام شده با علم شریف جفر میباشد و بسیار دقیق و با جزئیات کامل می باشد و در مورد افراد هم کسانی که مشکل در ازدواج دارند و یا بر اثر بیماری های متافیزیکی دچار بستگی در این مقوله شده‌اند ابتدا ایشان با استفاده از علم جفر محاسبه دقیقی را برای روشن شدن جزئیات مشکل متافیزیکی فرد انجام می‌دهد و سپس بعد از حل آن مشکل دعای گشایش ازدواج و بخت را که دارای سند معتبر و قرآنی می باشد را به فرد می دهد.

متاسفانه بسیار زیاد دیده شده و در تماس‌های تلفنی با استاد گفته شده که بسیاری از دعانویسان با شیادی و کلاهبرداری برای افرادی که به آنها مراجعه می‌کنند نقشه‌های شومی می کشند و برای گرفتن پول از آنها به فرد می گویند که بخت شما را بسته اند و یا شما جادو شده اید و یا اگر ازدواج کنی طلاق می گیرید و مسائلی از این قبیل و از آنها طلب پول های زیادی می‌کند تا مشکل آنها را رفع کنند و افرادی با آگاهی کم به دام این افراد می افتند و دارای ضررهای مالی و روحی و گاه جبران ناپذیری می شود.

در این مورد باید به شما بگوییم که انسان با توکل به خدا و توسل به اهل بیت علیهم السلام می تواند هر مشکلی را حل کند اما در خصوص مقوله هایی مانند بستگی در بخش سحر و جادو گاهی اوقات در علم متافیزیک عواملی باعث می شود که باید این موارد با استفاده از علم معتبر مانند علم جفر به صورت دقیق محاسبه شود و اگر هم مشکلی وجود داشت باید با استفاده از ادعیه قرآنی و دعاهای مجرب قرآنی حل شود.

افراد باید توجه داشته باشند و با افزایش آگاهی در زمینه علوم غریبه و افزایش علم معنوی و قرآنی و معرفت به اهل بیت علیهم السلام مراقب باشند که هیچ‌گاه به دام این افراد شیاد و کلاهبردار نیافتند و اگر هم در این زمینه به مشکل برخوردند و اشخاصی مراجعه کنند که دارای علم مورد تایید و معتبر باشد . (سید محمدعلی حسینی در این سال‌ها تلاش نموده است تا قطره‌ای از اقیانوس بیکران علم را به دست بیاورد و هر کاری هم در زمینه محاسبه و ادعیه انجام می دهد سعی کرده است که با مبانی مجرب و با کارهای با سند باشد).

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استاد